Wiosenny sezon na prace ogrodowe otwarty

kobieta-ogrodJak wiadomo, wiosna jest najpiękniejszym czasem w całym roku. Przyroda budzi się do życia. Zieleń wręcz kipi, częstokroć trudno ją okiełznać. Wydawać by się mogło, ze konsultanci Oriflame z grupy Ladies Club tego nie zauważają, ponieważ są zajęci opieką nad swoimi klientami. Nic bardziej mylnego! Konsultanci i konsultantki firmy Oriflame również czerpią z przyrody pełnymi garściami. Porządki w ogrodach, koszenie trawy, wyrywanie wciąż rosnącego mleczu. To przyziemne sprawy dotyczące również osób, które zajmują się kosmetykami.

W zupełnie innej sytuacji są konsultanci Oriflame mieszkający w miastach, w blokach. Ich okiełznywanie zieleni raczej nie dotyczy (chyba, że instynkt wzywający do uprawy ziemi jest tak silny, że inwestują w kawałek ziemi – tzw. działkę). Wracają z pracy, od swoich obowiązków i mogą wygodnie rozsiąść się w fotelu przed telewizorem, z książką w dłoni, lub z katalogiem oriflame, żeby zapoznać się z nowościami oferowanymi przez firmę.

Są również osoby, które zdecydowanie bardziej, niż wylegiwanie się w zaciszu własnych czterech ścian wola aktywnie spędzać czas – jazda na rowerze, długie spacery z psem albo jogging. W trakcie kontaktu z przyroda człowiek odpoczywa podwójnie, ponieważ nie tylko łatwiej jest mu zapomnieć o problemach dnia codziennego ale również widok zieleni roztaczającej się wokół wpływa kojąco na skołatane nerwy. Poza tym wysiłek fizyczny pozwala wyrzucić stres z wnętrza, co również wpływa niezwykle pozytywnie na cały organizm., Dlatego lekarze zalecają, by ludzie zamiast siedzieć, ruszyli się z kanap i zaczęli aktywnie walczyć o swoje zdrowie fizyczne, co z czasem zaowocuje zdecydowana poprawa zdrowia psychicznego. A jak wiadomo – stres wywołany pędem życia i wciąż wzrastająca liczbą obowiązków ma bardzo negatywny skutek na człowieka

więcej na ten temat znajdziesz na stronie ladies-club.pl