Wiosenny sezon na prace ogrodowe otwarty

kobieta-ogrodJak wiadomo, wiosna jest najpiękniejszym czasem w całym roku. Przyroda budzi się do życia. Zieleń wręcz kipi, częstokroć trudno ją okiełznać. Wydawać by się mogło, ze konsultanci Oriflame tego nie zauważają, ponieważ są zajęci opieką nad swoimi klientami. Nic bardziej mylnego! Konsultanci i konsultantki firmy Oriflame również czerpią z przyrody pełnymi garściami. Porządki w ogrodach, koszenie trawy, wyrywanie wciąż rosnącego mleczu. To przyziemne sprawy dotyczące również osób, które zajmują się kosmetykami.

W zupełnie innej sytuacji są konsultanci Oriflame mieszkający w miastach, w blokach. Ich okiełznywanie zieleni raczej nie dotyczy (chyba, że instynkt wzywający do uprawy ziemi jest tak silny, że inwestują w kawałek ziemi – tzw. działkę). Wracają z pracy, od swoich obowiązków i mogą wygodnie rozsiąść się w fotelu przed telewizorem, z książką w dłoni, lub z katalogiem oriflame, żeby zapoznać się z nowościami oferowanymi przez firmę.

Są również osoby, które zdecydowanie bardziej, niż wylegiwanie się w zaciszu własnych czterech ścian wola aktywnie spędzać czas – jazda na rowerze, długie spacery z psem albo jogging. W trakcie kontaktu z przyroda człowiek odpoczywa podwójnie, ponieważ nie tylko łatwiej jest mu zapomnieć o problemach dnia codziennego ale również widok zieleni roztaczającej się wokół wpływa kojąco na skołatane nerwy. Poza tym wysiłek fizyczny pozwala wyrzucić stres z wnętrza, co również wpływa niezwykle pozytywnie na cały organizm., Dlatego lekarze zalecają, by ludzie zamiast siedzieć, ruszyli się z kanap i zaczęli aktywnie walczyć o swoje zdrowie fizyczne, co z czasem zaowocuje zdecydowana poprawa zdrowia psychicznego. A jak wiadomo – stres wywołany pędem życia i wciąż wzrastająca liczbą obowiązków ma bardzo negatywny skutek na człowieka

więcej na ten temat znajdziesz na stronie www.klub-konsultantek.pl/konsultantka-oriflame