Wiosenna odnowa skóry

Wiosna jest to pora roku, która pozwala naszemu organizmowi odetchnąć po trudach zimy. Wydawać by się mogło, że to właśnie miesiące w których jest chłodniej pozwalają na lepszą regeneracje naszego organizmu. Nic bardziej mylnego. Gdy robi się cieplej, na rynku (a niejednokrotnie we własnych ogródkach) pojawiają się warzywa i owoce, które są prawdziwym rajem dla organizmu ludzkiego. Świeża sałata , najlepsza i najzdrowsza oczywiście ta, która wyrasta pod naszym nadzorem. Pomidory i ogórki w których nie czuć już smaku „sztuczności”. Rzodkiewka, wspaniale komponująca się z sałatkami i kanapkami. Prawdziwe skarbnice witamin, pozwalające na to, byśmy wyzwolili się ze spożywania warzyw pochodzących z innych kontynentów lub wyprodukowanych dzięki sztucznym warunkom. Nic bowiem nie jest w stanie zastąpić natury.

skora-na-wiosnePodobnie jest z promieniami słonecznymi pobudzającymi organizm do zwiększonej produkcji witaminy D. Można to zrobić sztucznie – za pomocą tabletek lub opalania w solarium. Jednak alternatywa nie zawsze jest w stanie w 100% zastąpić naturalne sposoby, a przy tym może być bardziej szkodliwa. Nie jest tajemnicą, ze tabletki negatywnie wpływają na funkcjonowanie układu trawiennego, gdyż obciążają wątrobę. „Sztuczne słońce” zaś serwuje skórze zdecydowanie większa ilość negatywnego promieniowania, co zwiększa ryzyko jej dysfunkcji (czerniaki, przebarwienia, zbyt duże wysuszenie skóry i idące za tym łuszczenie się naskórka).

Aby więc przetrwać sezon zimowy, warto zajrzeć na stronę www.oriflame.pl lub na jedną z grup np Agnieszki Kowal , by zapoznać się z ofertami jakie się tam znajdują. Sklep internetowy Oriflame pozwoli na przetrwanie bez świeżych warzyw i słońca. Poza tym zawiera również oferty na wiosnę i lato – kosmetyki z filtrami a także przyspieszające opalanie. By nawet ci, którzy nie mogą pozwolić sobie na leżakowanie w promieniach słońca mogli wyglądać pięknie.